PROJE VE HİZMETLERİMİZ

İVE GROUP çatısı altında yapılan hizmet ve projeleri inceleyebilirsiniz.

Mesleki eğitimlerle birlikte ulusal ve uluslararası belgelendirme yapmaktayız. Uzaktan eğitim, Online eğitim ve Birebir eğitimin harmanlandığı eğitim sistemimiz ile ön plana çıkmaktayız.

Türkiye başta olmak üzere tüm dünya genelinde bayilik sistemi ile elektronik cihazların onarımı ile ilgili gereken ekipman, yedek parça, arıza tespitinde kullanılan programlar gibi gerekli her türlü destek verilecektir.

Kişisel Gelişim Merkezi'ni bireysel ve toplumsal gelişimin kişinin kendisinde başladığını göstermektedir. Bu doğrultuda eğitim, seminer ve konferanslar düzenleyerek katkı vermeyi amaçlamaktayız.

Sadece bir reklam ajansı değiliz. Şirketinizin başarılı olması için reklamdan, tasarıma ve PR çalışmalarına kadar tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

İVE Fit sağlıklı yaşam üzerine kurulmuş bir projedir. Sağlığımız için gereken beslenme, spor, hareket, egzersizler vb. gibi tüm alanlarda sizlere doğru yolu göstererek yaşamınızı daha kaliteli hale getirmeyi planlamaktayız. İstanbul merkezli olarak faaliyetlerimize devam ediyor olsak da şehir dışında olanlara hatta yurtdışındaki danışanlarımıza da online olarak hizmet vermekteyiz.

HER BİREY BİR MARKA PROJESİ

"Bir Bireyin Geleceği, Bir Milletin Geleceğine Eş" Mottosunu ortaya koyarak, 7'den 70'e herkesin Eğitim, Kariyer planlamasında en doğru süreç yönetimini gerçekleştirebilmesi için profesyonel hizmet vermekteyiz.

TOP